top of page
Wnetrze Przesuwne chowane Basic Preston

Informacje o firmie

Dajemy z siebie 100%

Firma DUBREX powstała w 1991 roku. Przez kilka lat zajmowała się montażem drzwi wewnętrznych. W 1999 roku stała się jednym z dystrybutorów produktów Sapeli. Firma Sapeli - czołowy czeski producent drzwi wewnętrznych specjalizująca się w produkcji drzwi fornirowanych do 2005 roku miała swoje przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie i Gliwicach.

W tym samym roku przekazała przedstawicielstwo swojej firmy P. Bogusławowi Dubrowskiemu właścicielowi firmy DUBREX. Od tego czasu DUBREX jest jedynym dystrybutorem czeskich produktów Sapeli. W 2008 firma DUBREX zaczęła  również produkować własne wzory drzwi wewnętrznych oparte na nowoczesnym wizerunku, modnych kolorach oklein dekor oraz oryginalnych pomysłach.

Przystępna cena i oczekiwany przez klientów design spowodowały, że produkty DUBREX cieszą się coraz większym zainteresowaniem . Od wielu lat największą popularnością cieszą się również ościeżnice nakładane na metalowe futryny. produkt, który można nabyć tylko w firmie DUBREX oraz w sieci dystrybucyjnej na terenie kraju.

 Od dnia 10.02.2014 DUBREX we współpracy z firmą Voster  wprowadziła  na rynek drzwi ramowe

bottom of page